Rok szkolny 2013/2014

Szczegóły

Osiągnięcia 2013/2014


Izabela Kukiełka z oddziału przedszkolnego dzieci 6 – letnich otrzymała wyróżnienie w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Wiosna tuż, tuż”, który został organizowany przez Przedszkole Miejskie
nr 2 w Chełmie.
Serdecznie gratulujemy!


Karol Wiatrzyk z oddziału przedszkolnego dzieci 6 – letnich otrzymał WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wakacje na sportowo”. Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 11 w Chełmie.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Zuzanna Nizio z oddziału przedszkolnego dzieci 6 - letnich zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Baśniowy Świat”, który został zorganizowy przez Niepubliczne Przedszkole w Witeradowie.

Julia Kwaśniuk z oddziału przedszkolnego dzieci 6 – letnich zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bohaterowie mojej ulubionej bajki”, który został zorganizowany przez Przedszkole Anglojęzyczne First Steps z Bielsko-Białej. Na konkurs wpłynęły 73 prace z 31 przedszkoli z całej Polski.

Nagrodzone prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawcy grupy – Pani Moniki Bochen.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Aneta Pupiec uczennica klasy III SP zajęła I miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Twórczości ,,Zawsze niech będzie słońce……” (forma plastyczna) zorganizowanym  przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu, a Oliwia Kotarba otrzymała wyróżnienie. Prace zostały przygotowane pod kierunkiem Pani Marty Smoter. Jest to duży sukces, gdyż zostały one wybrane spośród 443 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

     Paulina Szawracka uczennica klas II SP zajęła III miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie Twórczości ,,Zawsze niech będzie słońce……” (forma muzyczna) zorganizowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu. W konkursie tym uczestniczyła też Daria Gancarz- uczennica klasy III (SP), która otrzymała wyróżnienie. Warto dodać, że w konkursie wzięło udział 51 solistów i 15 zespołów. Paulinka została przygotowana przez Panią Krystynę Puźniak, a Daria przez Panią Elżbietę Dąbrowską.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Paulina Szawracka uczennica klasy II i Daria Gancarz uczennica klasy III SP zdobyły wyróżnienia w powiatowych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Śpiewający Słowik”. Eliminacje odbyły się 8 kwietnia 2014r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury.


Izabela Kukiełka z oddziału przedszkolnego dzieci 6 – letnich w Zespole Szkół w Szewni Górnej zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „I ja mam prawo do…”, który został zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6 w Rybniku.

Otrzymała również wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świat pod śnieżną pierzynką” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Żorach. Na konkurs nadesłano 356 prac.

Karol Wiatrzyk z oddziału przedszkolnego dzieci 6- letnich w Zespole Szkół w Szewni Górnej zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona bajka”, który został zorganizowany przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łodzi i Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi. Na konkurs nadesłano 311 prac.

Prace zostały wykonane pod kierunkiem wychowawcy grupy – p. Moniki Bochen.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

   

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

   
© All Rights Reserved J.G. 2016