Osiągnięcia Sportowe

Szczegóły

Osiągnięcia Sportowe

Uczniów Naszej Szkoły

2014/2015 r.

Kacper Machalski:

I miejsce w Pucharze Polski Kadetów w sumo kat.60kg w Tyszowcach; III miejsce w sumo w Pucharze Polski w Warszawie kat.60kg; V miejsce w Pucharze Polski w zapasach w Piotrkowie Trybunalskim kat.60kg; III miejsce w Międzynarodowym Turnieju z okazji Dnia Niepodległości w Sumo w Łęcznej; I miejsce w Pucharze Polski w Sumo juniorów w Strzelcach Opolskich;

III miejsce w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Regionu C w zapasach Rzeszowie;

III miejsce w Pucharze Polski w Ramach Grand Prix Wawra w Sumo Warszawie.

Łukasz Naworol:

III miejsce w Pucharze Polski Kadetów w sumo kat.60kg w Tyszowcach; V miejsce w sumo w Pucharze Polski Kadetów w Warszawie; III miejsce w Pucharze Polski w zapasach w Piotrkowie Trybunalskim; I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego juniorów w zapasach w Potoczku.

Mateusz Naworol:

III miejsce w Mistrzostwach Polski w Sumo w Siedlcach kat. 60kg; I miejsce w Pucharze Polski w sumo w kat. 60kg. w Krotoszynie; I miejsce w Pucharze Polski w Sumo Wawra kat. 60kg. w Warszawie; III miejsce w Pucharze Polski w Sumo kat. 70kg. w Strzelcach Opolskich;

III miejsce w Pucharze Polski w Sumo kat. 60kg. w Tyszowcach.

Joanna Jarosz:

I miejsce w Pucharze. Polski kadetek w sumo do 65kg; I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w sumo; III miejsce w Międzynarodowym Turnieju z okazji Dnia Niepodległości w sumo w Łęcznej.

Karolina Teterycz: I miejsce w Pucharze. Polski kadetek w sumo do 55kg.; II miejsce w Pucharze Polski w sumo w ramach Grand Prix Wawra do 50kg. w Warszawie.

Joanna Świrgoń uczennica klasy VI B trenuje piłkę nożną w Diecezjalnym Klubie Sportowym GAUDIUM w Zamościu. Dotychczasowe osiągnięcia dziewczynki to:

Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt rocznik 2002 Zamość – najlepsza bramkarka

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Opolu Lubelskim – IV miejsce,

Finały Wojewódzkie LZS „Piłkarska Kadra Czeka” Miłocin – I miejsce i awans na zawody ogólnopolskie

Piłkarska Kadra Czeka - Piaski - awans na rozgrywki ogólnopolskie

Wiktoria Kiszczak uczennica klasy VI B rozwija swoje uzdolnienia w klubie SORGA (zapasy, sumo), oraz AGROS Zamość, gdzie trenuje bieganie. Ma wiele osiągnięć min. :

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Biegach Przełajowych 2015.

II miejsce w II Ogólnopolskim Biegu Wokół „Twierdzy Zamość” z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w ramach Grand Prix Polski Południowo –wschodniej.

I miejsce w biegu na 600 m. w Czwartkach Lekkoatletycznych

I miejsce w Pucharze Polski w sumo w ramach Grand Prix Wawra w kat. do 40 kg

Marta Gruszkiewicz uczennica klasy VI B trenuje w klubie SORGA (zapasy, sumo), Reprezentuje szkołę w zawodach sportowych, ma wiele osiągnięć min. :

I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Zapasach Kobiet w kat. Młodziczek do 32 kg.

I miejsce w Pucharze Polski w sumo w ramach Grand Prix Wawra w kat. do 30 kg.

Za wybitne osiągnięcia sportowe Marta dostała propozycję nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kraśniku.

Aleksandra Szczerbińska kl. II G:

  1. a)I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Sumo
  2. b)I miejsce w Międzynarodowym Turnieju z okazji Dnia Niepodległości w Sumo

Marguła Michał

  • III miejsce w Makroregionalnych Mistrzostwach Mlodzików w zapasach w stylu klasycznym, kategoria wagowa 38kg w Staszowie
  • I miejsce w kategorii wagowej 40kg w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo – Strefa C w Chęcinach
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Adamów w Szewni Górnej,
  • III miejsce w kategorii 40 kg Puchar Polski w sumo w ramach Grand Prix Wawra w Falenicy

Sokołowski Michał

  • III miejsce w Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu wolnym region C w kategorii wagowej 85kg – Połaniec
  • III miejsce w kategorii +75 kg Puchar Polski w sumo w ramach Grand Prix Wawra w Falenicy
  • II miejsce w kategorii wagowej 75 kg w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo – Strefa C w Chęcinach
  • III miejsce w Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu klasycznym kategoria wagowa 85 kg w Staszowie
  • III miejsce w kategorii wagowej 85kg w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w zapasach młodzików w stylu klasycznym w Piotrkowie Trybunalskim
  • III miejsce w kategorii do 100kg w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Sumo w Łęcznej
  • III miejsce w kategorii Open w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Sumo w Łęcznej

Wiatrzyk Kamila

  • I miejsce w kategorii 45 kg Puchar Polski w sumo w ramach Grand Prix Wawra w Falenicy
  • I miejsce w kategorii 46kg w Międzynarodowym Turnieju z okazji Dnia Niepodległości w Sumo w Łęcznej
  • III miejsce w kategorii 46kg w Międzynarodowym Turnieju z okazji Dnia Niepodległości w Sumo w Łęcznej
  • I miejsce w kategorii wagowej 45 kg Puchar Polski w Sumo w Tyszowcach
  • I miejsce w Sumo w kategorii 55kg w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Starym Zamościu
  • I miejsce w Sumo w kategorii 53kg w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Starym Zamościu
  • I miejsce w Sumo w kategorii 56kg w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Starym Zamościu
  • I miejsce w Sumo w kategorii 50kg w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Łęcznej
  • II miejsce w kategorii wagowej 48kg w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w zapasach młodziczek w Piotrkowie Trybunalskim
  • I miejsce w kategorii wagowej 52kg w Mistrzostwach Województwa Młodziczek w zapasach kobiet, Stróża
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa w zapasach kobiet juniorek młodziczek i dzieci w kategorii młodziczek, waga 48kg, Wierzbica

Gruszkiewicz Agata

  • II miejsce w kategorii wagowej 75 kg w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo – Strefa C w Chęcinach
  • III miejsce w kategorii 46kg w Międzynarodowym Turnieju z okazji Dnia Niepodległości w Sumo w Łęcznej
  • I miejsce w kategorii wagowej 45 kg Puchar Polski w Sumo w Tyszowcach
  • II miejsce w kategorii 60kg w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Sumo w Łęcznej
  • III miejsce w Sumo w kategorii 55kg w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Starym Zamościu

           Lewusz Łukasz:

  • I miejsce w Międzynarodowym Turnieju z okazji Dnia Niepodległości w Sumo
  • II miejsce w Pucharze Polski w sumo ramach Grand Prix Wawra
  • II miejsce w mini sumo w turnieju z okazji dnia Nauczyciela w Zamościu
  • III miejsce w Pucharze Polski w Tyszowcach
  • III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo – strefa C
   

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

   
© All Rights Reserved J.G. 2016