Rok szkolny 2018-2019

Szczegóły

 


Ola Kolano z oddziału przedszkolnego grupy „B” zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja Rodzina”. Organizatorem konkursu było Przedszkole Niepubliczne „Galaktyka Dzieci” w Krakowie..


Uczennica klasy II Joanna Buczek zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Plastycznym ,,Mój las” zorganizowanym przez Nadleśnictwo Zwierzyniec. Natomiast Wiktoria Cieślak i Wojciech Świergoń też uczniowie klasy II otrzymali w tym konkursie wyróżnienia.


Uczennica klasy V„a” Julia Kwaśniuk otrzymała wyróżnienie w X Wojewódzkim Konkursie Fotograficzno - Plastycznym „Kocie i psie sprawy- Zamość 2019”. Na konkurs zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiegos w Zamościu wpłynęło 709 prac plastycznych i 201 prac fotograficznych z 72 placówek.


Maja Artymiak z oddziału przedszkolnego grupy „B” zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Pędzlem malowane - wiosenny pejzaż”.W konkursie wzięło udział 56 placówek z całego kraju, co pozwoliło na zebranie bogatego zbioru 124 prac. Maja otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe.

Brawo!!!! Życzymy dalszych sukcesów


"Ratusz w Zamościu"

Oliwia Kotlińska z oddziału przedszkolnego grupy „B” otrzymała nagrodę w Ogólnopolskim konkursie plastycznym"Dziecięcy przewodnik po Polsce", zorganizowanym przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 345 w ZSP nr 2 w Warszawie.

Gratulujemy !!!


Małgorzata Kania z oddziału przedszkolnego, grupy „B” otrzymała wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Żyj z przyrodą w zgodzie”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 2 w Nowym Targu. Na konkurs wpłynęło 161 prac z 32 placówek. Dziewczynka otrzymała dyplom i nagrodę.


Maja Pitura z oddziału przedszkolnego, grupa „B” otrzymała wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Anioł w niebie”, zorganizowanym przez Ochronkę Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP - Niepubliczne Przedszkole w Pilźnie. Dziewczynka otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową.

Gratulacje!!


Julia Soboń z oddziału przedszkolnego grupy „B” zajęła III miejsce w V edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Kolorowe witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, zorganizowanego przez Przedszkole nr 13 w Tarnowskich Górach. Na konkurs wpłynęło 136 prac dzieci.


Maja Artymiak z oddziału przedszkolnego grupy „B” wygrała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zimowy pejzaż z Kubusiem Puchatkiem”, zorganizowany przez Europejskie Językowe Przedszkole we Wrocławiu. Dziewczynka otrzymała dyplom i nagrodę książkową.

Gratulujemy!!!


Maja Pitura z oddziału przedszkolnego „B” otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioł w za dużych butach" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 12 w Zamościu. Na konkurs nadesłano 648 prac z 96 placówek z całego kraju.

Brawo dla naszej małej artystki!


Kacper Konopa kl. I, Kacper Najda kl. I i Anna Blicharz kl. III zostali laureatami konkursu plastycznego "Bezpieczni na drodze", którego organizatorem był WORD w Zamościu.


Oliwia Bil z oddziału przedszkolnego „B” zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla placówek przedszkolnych „Piękno naszej Ojczyzny w twórczości plastycznej najmłodszych”.

Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 1 z Oddziałem Integracyjnym „Promyczek” w Czerwionce-Leszczynach. Celem konkursu było  rozwijanie zainteresowań plastycznych dzieci, pobudzanie wyobraźni oraz aktywności i kreatywności twórczej dzieci, kształtowanie postaw patriotycznych oraz budzenie świadomości narodowej najmłodszych.Maja Artymiak z oddziału przedszkolnego, grupy „B” zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Mój ulubiony Święty”, zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne pw. „Ochronka Św. S. Kostki” w Jasionkach. Maja otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe. W konkursie brały udział także Julia Soboń i Małgosia Kania. Dziewczynki otrzymały dyplomy za udział.

Życzymy dalszych sukcesów!

   

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

   
© All Rights Reserved J.G. 2016