Zdalne nauczanie

Szczegóły

 

Drodzy Państwo

Od 25 marca 2020 r. , zgodnie z Rozporządzeniem MEN, rozpoczęliśmy kształcenie zdalne. Obowiązek nakłada na nas realizację podstawy programowej, a nie tak, jak od 16 do 24 marca, powtarzanie materiału.

Nie ukrywam, że nie mamy doświadczenia w prowadzeniu nauki zdalnej i potrzebowaliśmy trochę czasu, aby wdrożyć się do takiego sposobu nauczania.

24 marca przekazaliśmy Państwu ogólne zasady nauczania zdalnego, w których zawarliśmy informację o zmianie planu lekcji. Po konsultacji z nauczycielami, zdecydowaliśmy jednak pozostawić plan lekcji w niezmienionej formie. Oznacza to,
że od 25 marca obowiązuje plan lekcji, który został opracowany na II półrocze.

Aktualnie jesteśmy w fazie przygotowywania aneksu do oceniania wewnątrzszkolnego (Rozdział VI Statutu - Szczegółowe warunki i sposób oceniania uczniów), ponieważ zmiany w zapisach muszą uwzględnić ocenianie zdalne i ewentualne sposoby poprawiania ocen.

Wszelkie informacje istotne dla Państwa i Państwa Dzieci będą umieszczane, tak jak dotychczas, w dzienniku elektronicznym oraz na stronie szkoły w zakładce „Nauczanie zdalne”.

Licząc na Państwa wyrozumiałość i wsparcie, pozostaję do Państwa dyspozycji
i życzę Wszystkim zdrowia.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor szkoły

Elżbieta Kuźma

Zdalne nauczanie - informacje

Szczegółowa klauzula informacyjna

   

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

   
© All Rights Reserved J.G. 2016